Ukmergės r. Siesikų pagrindinė mokykla

Vaikų užimtumo atostogų metu programa „Vieversa“ (2023 m. birželio 5 – 9 d.)

Birželio 5-9 d. 40 pradinių klasių mokinių dalyvavo vasaros stovykloje ,,Vieversa“. Programa finansuojama iš Ukmergės r. savivaldybės lėšų. Stovyklos atidarymo dieną vaikai susipažino su programos tikslais bei būsimomis veiklomis, kūrybinėse dirbtuvėlėse kūrė stovyklos emblemą ir šūkį. Keliavo prie Siesikų ežero, kur dalyvavo edukacijoje ,,Duonelės kepimas ant laužo“. Stovyklautojai pėsčiomis žingsniavo prie Siesikų pilies, kur išgirdo pilies istoriją, žaidė judriuosius žaidimus. Kitą dieną mokiniai vyko į pažintinę kelionę, aplankė Trakų pilį, Kernavės piliakalnius, kur atliko lauko tyrimą ,,Piliakalnio augmenija“, pramoginiu laivu plaukė Galvės ežeru ir klausėsi jo atsiradimo legendos. Trečią dieną vaikai vaikščiojo po Siesikų miestelį, prisiminė įžymiausius miestelio lankytinus objektus. Grįžę aptarė, kurie iš matytų objektų galėtų reprezentuoti Siesikus, dalyvavo interaktyvioje pažintinėje kelionėje po Siesikų apylinkes. Sekančią dieną važiavo į Anykščius, aplankė Laimės žiburį, Šeimyniškėlių – Vorutos piliakalnius, Lajų taką, pramogavo Labirintų parke. Jame išbandė orientavimosi įgūdžius, keliavo po veidrodžių ir juostelių labirintus. Paskutinę dieną stovyklautojus aplankė policijos pareigūnai su vaikų draugu ,,Amsiumi“, priminė vaikams saugaus eismo taisykles gatvėse ir keliuose, prie vandens, pakvietė vaikus dalyvauti dviračių estafetėse su kliūtimis. Stovyklos pabaigoje atliko pozityviąją refleksiją: ,,Stovykloje man patiko…“, surengė kūrybinių darbų parodą.

Skip to content