Ukmergės r. Siesikų pagrindinė mokykla

Piešinių konkursas ,,Kaip išsaugoti bitę”

2 – 5 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse ,,Kaip išsaugoti bitę”😊🐝
Skip to content